happykoala-cz

Záruka a spolehlivost

 

Garantujeme bezpečný a bezstarostný nákup

Váš nákup na adres www.happykoala.cz je zcela bezpečný, protože všechny vaše osobní a platební údaje, které zadáte při objednávce, jsou zabezpečeny certifikátem SSL. Data jsou uložena pouze pro interní použití a nejsou předávána třetím stranám. V případě platby kreditní kartou nebo Paypal jsou všechna data šifrována. Další informace o bezpečnosti najdete zde.


O naše zákazníky se staráme s úsměvem

Spokojenost zákazníků, komunikace se zákazníkem je pro nás velmi důležitá. Vážíme si každého zákazníka, proto jsme tu pro něj tak dlouho, jak to bude nutné. Přejeme si aby byl každý z vás spokojený a cítil se skvěle. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc s objednávkou, obraťte se na naše přátelské poradce, kteří vám rádi pomohou. Můžete nám poslat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailu nebo nás kontaktujte přes Facebook. Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky.


Rychlá doprava a 100% spokojenost

Víme, že každý zákazník si přeje dostat objednávku rychle. Proto se vždy snažíme dělat všechno, co je v našich silách, aby zásilka přispěla opravdu rychle. Rychlost dodání samozdřejmě závisí na tom, kdy zadáte svou objednávku, ale velká většina našich stránek obdrží objednávku následující pracovní den. Pokud nejste s vaší objednávkou zcela spokojeni, můžete ji vrátit do 14 dnů od jejího obdržení. To vám nabízí 100% spokojenost. Více vrácení zboží naleznete zde.

 

 

You have successfully subscribed!