happykoala-cz

Sorry, no content related to "33" was found

Please try to change other keywords or reach out to us via the help button

VRÁCENÍ A VÝMĚNA
VRÁCENÍ A VÝMĚNA
VRÁCENÍ
Kupující má dle zákona právo odstoupit od koupě z jakéhokoli důvodu a bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí balíku. Chcete-li toto právo uplatnit, postupujte podle pokynů na stránkách: https://happykoala.cz/pages/vraceni-a-vymena-zboziPro vstup do formuláře potřebujete e-mailovou adresu a číslo objednávky, které jsme vám na tuto e-mailovou adresu zaslali při objednávce. Výměna je možná pouze u textilních výrobků (oděvy) a obuvi. Podrobné pokyny pro vrácení produktu, který vám nevyhovuje, jsou uvedeny na konci procesu podání žádosti.Důležité body pokynů k výměně produktů:- Do balíčku kromě vráceného produktu přidejte také číslo své objednávky (#CZHK…), abychom mohli balíček identifikovat a propojit jej s vaší žádostí o výměnu.- Pro urychlení procesu výměny zašlete na náš e-mail potvrzení o odeslané zásilce s podacím číslem.- Výrobek, který vracíte, musí být zaslán zpět prostřednictvím České pošty.- Zboží, které chcete vrátit, musí být nepoškozené, v původním nebo vhodném obalu se všemi díly a příslušenstvím.Výměna se provádí do 14 dnů od přijetí vašeho balíku na centrální sklad nebo od obdržení potvrzení o odeslání zaslaného na náš e-mail.Nevracejte prosím produkty, které jsou poškozené nebo nefungují správně. 
VÝMĚNA
Pro výměnu čísla, barvy nebo velikosti objednaného produktu vyplňte tento formulář: https://happykoala.cz/pages/vraceni-a-vymena-zboziPro vstup do formuláře potřebujete e-mailovou adresu a číslo objednávky, které jsme vám na tuto e-mailovou adresu zaslali při objednávce. Výměna je možná pouze u textilních výrobků (oděvy) a obuvi. Podrobné pokyny pro vrácení produktu, který vám nevyhovuje, jsou uvedeny na konci procesu podání žádosti.Důležité body pokynů k výměně produktů:-    Do balíčku kromě vráceného produktu přidejte také číslo své objednávky (#CZHK…), abychom mohli balíček identifikovat a propojit jej s vaší žádostí o výměnu.-    Pro urychlení procesu výměny zašlete na náš e-mail potvrzení o odeslané zásilce s podacím číslem.-    Výrobek, který vracíte, musí být zaslán zpět prostřednictvím České pošty.-    Zboží, které chcete vrátit, musí být nepoškozené, v původním nebo vhodném obalu se všemi díly a příslušenstvím.Výměna se provádí do 14 dnů od přijetí vašeho balíku na centrální sklad nebo od obdržení potvrzení o odeslání zaslaného na náš e-mail.
KDY MI BUDE VRÁCENA ČÁSTKA ZA NÁKUP NEBO VYMĚNĚN VÝROBEK?
Po podání žádosti o vrácení/výměnu, nám prosím e-mailem předložte doklad o odeslání, na kterém bude uvedeno číslo zásilky. To nám umožní začít Vaši žádost vyřizovat dříve. Pokud nám nesdělíte číslo zásilky, budeme moci Váš požadavek vyřídit až poté, co výrobek obdržíme v našem centrálním skladu. 
You have successfully subscribed!