happykoala-cz

Sorry, no content related to "33" was found

Please try to change other keywords or reach out to us via the help button

REKLAMACE
REKLAMACE
OBDRŽENÝ PRODUKT JE POŠKOZEN
Pokud byl váš produkt poškozen během přepravy, nefunguje nebo jste obdrželi nesprávný produkt, nám o tom prosím dejte vědět prostřednictvím níže uvedeného formuláře hned po obdržení zásilky. Upřímně se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a vaší stížností se budeme zabývat přednostně.Pokud obdržíte poškozený, nefunkční nebo nesprávně zaslaný produkt, vyplňte prosím TENTO FORMULÁŘ.V případě, že je výrobek nefunkční/poškozený, jej není potřeba zasílat zpět.
OBDRŽENÝ PRODUKT NEFUNGUJE
Pokud byl váš produkt poškozen během přepravy, nefunguje nebo jste obdrželi nesprávný produkt, nám o tom prosím dejte vědět prostřednictvím níže uvedeného formuláře hned po obdržení zásilky. Upřímně se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a vaší stížností se budeme zabývat přednostně.Pokud obdržíte poškozený, nefunkční nebo nesprávně zaslaný produkt, vyplňte prosím TENTO FORMULÁŘ.V případě, že je výrobek nefunkční/poškozený, jej není potřeba zasílat zpět.
NEOBDRŽEL JSEM VŠECHNY OBJEDNANÉ POLOŽKY
Pokud jste při převzetí zásilky z našeho obchodu neobdrželi všechny objednané produkty, nám o tom prosím dejte vědět prostřednictvím níže uvedeného formuláře hned po obdržení zásilky. Upřímně se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a vaší stížností se budeme zabývat přednostně.Pokud některý z objednaných produktů v přijatém balíčku chybí, vyplňte prosím TENTO FORMULÁŘ.
You have successfully subscribed!