happykoala-cz

Sorry, no content related to "33" was found

Please try to change other keywords or reach out to us via the help button

OBJEDNÁVKY A DODÁNÍ
OBJEDNÁVKY A DODÁNÍ
KDE JE MŮJ BALÍČEK?
Chcete-li zkontrolovat stav své objednávky, jednoduše klikněte na odkaz: https://happykoala.cz/pages/stav-objednavky a zadejte svou e-mailovou adresu a číslo objednávky (#CZHK....).-    Po zadání objednávky bylo na vaši e-mailovou adresu odesláno potvrzení o nákupu s číslem objednávky. Toto číslo objednávky a e-mailovou adresou zadejte do výše uvedeného formuláře, kde můžete zkontrolovat stav své objednávky.-    Při předání zásilky doručovateli se v systému zobrazí sledovací číslo a odkaz na sledování zásilek přímo u doručovací služby. Kliknutím na tlačítko se otevře stránka, kde můžete zásilku sledovat až do doručení. Umístění sledovacího čísla a tlačítka s odkazem na doručovací službu je vidět na příkladu níže.
NOVÁ OBJEDNÁVKA
Objednávku můžete zadat také na našem telefonním čísle +420 234 076 590. Připravte si následující údaje:- Jméno a příjmení- Doručovací adresa (PSČ / město / ulice / číslo domu)- Číslo mobilního telefonu (pro doručovací službu)- E-mailová adresa příjemce (pro doručovací službu)- NÁZEV PRODUKTU uvedený na webu (barva / číslo / velikost)
NEOBDRŽEL JSEM VŠECHNY OBJEDNANÉ POLOŽKY
Pokud jste při převzetí zásilky z našeho obchodu neobdrželi všechny objednané produkty, nám o tom prosím dejte vědět prostřednictvím níže uvedeného formuláře hned po obdržení zásilky. Upřímně se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a vaší stížností se budeme zabývat přednostně.Pokud některý z objednaných produktů v přijatém balíčku chybí, vyplňte prosím TENTO FORMULÁŘ.
You have successfully subscribed!